Dámské mikiny

Máte ráda sportovní styl, nebo prostě občas ráda vyměníte elegantní upjatý styl za ležérnější pohodlné mikiny? Přicházíme s nabídkou dámských mikin, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších žen. Díky skvělé kvalitě materiálu a jedinečným designem můžete doplnit Váš šatník o opravdu špičkové kousky. Dámské mikiny by měly být součástí každého dámského šatníku, protože se hodí nejen na sport, ale můžete je nosit do zaměstnání, na procházky, či různé outdoorové aktivity. Mikiny jsou vyrobeny z příjemného a vzdušného materiálu, který přináší komfort a pohodlí. Vybírat můžete z nepřeberného množství stylů, velikostí i barevných provedení. Na své si přijdou ženy, které mají rády jemné barvy a jednodušší styl, ale i ty, které se nebojí výrazných barev a zajímavých střihů. Dámské mikiny nabízíme s kapucí, bez kapuce, protahovací přes hlavu či se zapínáním. Ženy jistě ocení všestranná provedení a možnost využití mikin po celý rok.

Mikiny

Grid
List

Existuje 260 produktů.

Zobrazení 1-28 z 260 položek

Aktivní filtry

Dámská mikina CIARA maroon BY0745

Mikina CIARA pravidelného střihu s okraji zakončenými lemem. Klasický střih. Můžete jej nosit zastrčený v šortkách nebo kalhotách, nebo si jej volně obléknout s legínami nebo cyklisty. Ideální pro každou sezónu. Vhodné pro ženy všech věkových skupin! Vínová barva.
Cena 590,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
View Detail
Velikost: M L XL

Dámská mikina CIARA černá BY0744

Mikina CIARA pravidelného střihu s okraji zakončenými lemem. Klasický střih. Můžete jej nosit zastrčený v šortkách nebo kalhotách, nebo si jej volně obléknout s legínami nebo cyklisty. Ideální pro každou sezónu. Vhodné pro ženy všech věkových skupin! Černá barva.
Cena 590,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
View Detail
Velikost: M L XL

Dámská mikina CIARA bílá BY0743

Mikina CIARA pravidelného střihu s okraji zakončenými lemem. Klasický střih. Můžete jej nosit zastrčený v šortkách nebo kalhotách, nebo si jej volně obléknout s legínami nebo cyklisty. Ideální pro každou sezónu. Vhodné pro ženy všech věkových skupin! Bílá barva.
Cena 590,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
View Detail
Velikost: M L XL

Dámská mikina CIARA béžová BY0742

Mikina CIARA pravidelného střihu s okraji zakončenými lemem. Klasický střih. Můžete jej nosit zastrčený v šortkách nebo kalhotách, nebo si jej volně obléknout s legínami nebo cyklisty. Ideální pro každou sezónu. Vhodné pro ženy všech věkových skupin! Béžová barva
Cena 590,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
View Detail
Velikost: M L XL

Dámská mikina CIARA khaki BY0741

Mikina CIARA pravidelného střihu s okraji zakončenými lemem. Klasický střih. Můžete jej nosit zastrčený v šortkách nebo kalhotách, nebo si jej volně obléknout s legínami nebo cyklisty. Ideální pro každou sezónu. Vhodné pro ženy všech věkových skupin! Barva: Khaki.
Cena 590,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
View Detail
Velikost: M L XL

Šedá dámská mikina CARDIO šedá BY0593

Dámská mikina CARDIO. Základní mikina je nezbytnou součástí oblečení. Velmi praktické a stylové zároveň. Můžete si s ním vytvořit každodenní i sportovní oblečení. Perfektní pro každou sezónu, neizolované. Šedá barva.
Cena 390,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
View Detail
Velikost: S M L XL XXL

Webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.