Mikiny bez kapuce

Mikiny bez kapuce

Grid
List

Existuje 24 produktů.

Zobrazení 1-24 z 24 položek

Aktivní filtry

Dámská mikina CARDIO červená BY0424

Dámská mikina CARDIO Základní mikina je nezbytným doplňkem oblečení. Velmi praktické a stylové zároveň. Můžete si s ním vytvořit každodenní i sportovní oblečení. Perfektní pro každou sezónu, neizolované. Červená barva.
Cena 361,00 Kč
Skladem
Velikost: L

Dámská mikina CARDIO oranžová BY0426

Dámská mikina CARDIO Základní mikina je nezbytným doplňkem oblečení. Velmi praktické a stylové zároveň. Můžete si s ním vytvořit každodenní i sportovní oblečení. Perfektní pro každou sezónu, neizolované. Oranžová barva.
Cena 361,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
Velikost: XL XXL

Dámská mikina CARDIO žlutá BY0431

Dámská mikina CARDIO Základní mikina je nezbytným doplňkem oblečení. Velmi praktické a stylové zároveň. Můžete si s ním vytvořit každodenní i sportovní oblečení. Perfektní pro každou sezónu, neizolované. Barva: žlutá.
Cena 390,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
Velikost: XXL

Dámská mikina CIARA černá BY0744

Mikina CIARA pravidelného střihu s okraji zakončenými lemem. Klasický střih. Můžete jej nosit zastrčený v šortkách nebo kalhotách, nebo si jej volně obléknout s legínami nebo cyklisty. Ideální pro každou sezónu. Vhodné pro ženy všech věkových skupin! Černá barva.
Cena 590,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
Velikost: XL

Dámská mikina CARDIO citronová BY0433

Dámská mikina CARDIO Základní mikina je nezbytným doplňkem oblečení. Velmi praktické a stylové zároveň. Můžete si s ním vytvořit každodenní i sportovní oblečení. Perfektní pro každou sezónu, neizolované. Citrón.
Cena 361,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
Velikost: XXL

Dámská mikina CARDIO světle modrá BY0437

Dámská mikina CARDIO Základní mikina je nezbytným doplňkem oblečení. Velmi praktické a stylové zároveň. Můžete si s ním vytvořit každodenní i sportovní oblečení. Perfektní pro každou sezónu, neizolované. Barva: světle modrá.
Cena 390,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
Velikost: XXL

Šedá dámská mikina FASHION II by0152

Šedá dámská mikina bez kapuce, přes hlavu. Vyrobeno z měkkého materiálu příjemného na dotek. Kulatý výstřih Spodní část a rukávy zakončené lemy. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Cena 361,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
Velikost: S M L XL XXL

Tmavě modrá mikina FASHION II BY0559

Dámská tmavě modrá mikina bez kapuce, přes hlavu. Vyrobeno z měkkého materiálu příjemného na dotek. Kulatý výstřih Spodní část a rukávy zakončené lemy. Pohodlný střih. Ideální pro každodenní použití.
Cena 361,00 Kč
Dodání 3 - 7 dnů
Velikost: L XL